Milano mados savaitė: atraskite madų šou kalendorių
Pagaliau mes čia: po moterų mados šou Niujorke ir Londone atėjo eilė Milanui.
Vasario 19–24 d. Lombardo sostinė vėl taps pagrindine mados pasaulio veikėja - 2015 m. Rudens žiemos mados savaitė.
Kaip visada, „Made in Italy“ yra daug puikių vardų, taip pat yra daug įdomių pasiūlymų iš jaunesnių ir naujoviškesnių prekių ženklų, tokių kaip MSGM, Au Jour Le Jour, Fausto Puglisi ir daugelis kitų.
Atraskite visas laidas, suskirstytas pagal datą žemiau, ir nepamirškite, kad laidas galite pamatyti tiesioginiame sraute per alfemminile!
Apsirengti taip, kaip buvo anksčiau. Sužinokite, kaip pasiekti šiuolaikišką vintažinę išvaizdą
Ką dėvėti, jei turite plačius klubus: atraskite savo drabužių spintos patarimųVasario 19 d
09.30 - Chicca Lualdi Beequeen
10.30 - Angelo Marani
11.30 - Simonetta Ravizza
12.30 - Milano „Byblos“
14.00 - „Gucci“
15.00 - Frankie Morello
16.00 - Fay
17.00 val. - Alberta Ferretti
18.00 - N ° 21
19.00 - Fausto Puglisi
20.00 - Francesco Scognamiglio
Vasario 20 d
09.30 - Maksas Mara
10.30 - „Blugirl“
11.30 - Andrea Incontri
12.30 - Fendi
14.00 - Tiesiog Cavalli
15.00 - Krizia
16.00 - Nacionalinis kostiumas
17.00 val. - Cristiano Burani
18.00 - Prada
18.00 val. - Daniela Gregis
19.00 - Uostai 1961 m
20.00 - Moschino
Vasario 21 d
09.30 - Blumarinas
10.30 - „Emporio Armani“
11.30 - Genny
12.30 - „Sportmax“
14.00 - Etro
15.00 - Les Copains
16.00 - ledkalnis
17.00 - Todas
18.00 - Luisa Beccaria
19.00 val. - „Aigner“
20.00 - „Versace“
Vasario 22 d
09.30 - Bottega Veneta
10.30 - Au Jour Le Jour
11.30 - Ermanno Scervino
12.30 - Roberto Cavalli
14.00 - Antonio Marras
15.00 - Jil Sander
16.00 - Cividini
17.00 val. - Gabriele Colangelo
18.00 val. „Aquilano.Rimondi“
19.00 - Emilio Pucci
20.00 val. - Uma Wang
Vasario 23 d
09.30 - Grinko
10.15 - Marni
11.00 - „Roccobarocco“
12.00 - Laura Biagiotti
13.00 - Johnas Richmondas
15.00 - Trussardi
16.00 - Missoni
17.00 val. - Marco De Vincenzo
18.00 - Salvatore Ferragamo
19.00 - MSGM
20.00 - Peržiūra
20.30 - Musso
21.00 val. - Filipas Pleinas
Vasario 24 d
09.30 - „DSquared2“
10.30 - Giorgio Armani
11.30 - Massimo Rebecchi
12.30 - Stella Jean
13.30 - Mauro Gasperi, Francesca Liberatore, Davide Grillo, Daniele Vigiani, Martina Cella, Marco Rambaldi
14.30 val. - „Heohwan Simulation“